g1Swięto Ziemniaka Tłuczań 2018 max1Koło Gospodyń Wiejskich w Tłuczani tradycyjnie już od wielu lat jest organizatorem Święta Ziemniaka, które w tym roku odbyło się 1 września 2018 r. w Wiejskim Domu Kultury w Tłuczani. Swoją obecnością w tym dniu zaszczycili Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos z małżonką oraz Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Kazimierz Mostowik.

FOTOGALERIA tluczan.com

Więcej…

 

Malarskie Selfie wernisaż max1W sobotę 18 sierpnia 2018 r. w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy odbył się wernisaż wystawy prac powstałych w ramach projektu "Malarskie Selfie - Autoportret Doliny Karpia". Celem projektu było zachęcenie osób, które na co dzień nie zajmują się malarstwem, aby spróbowały swoich sił w tej dziedzinie. Efekty pracy podczas zorganizowanych warsztatów plastycznych są zadziwiające...

FOTOGALERIA wernisaż

FOTOGALERIA warsztaty

Więcej…

 

Warsztaty wikliniarskie Zator 2018 max1W czwartek 16 sierpnia 2018 r. wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na warsztaty wikliniarskie pod nazwą "Czar zaklęty w wiklinie" do Zatora. Prowadzący warsztaty pan Andrzej Żwawa wprowadził nas w tajniki wyplatania z wikliny różnych przedmiotów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dożynki Tłuczań 2018 max1W środę 15 sierpnia 2018 r. społeczność gminy Brzeźnica uroczyście obchodziła święto plonów, które w tym roku zorganizowano w Tłuczani.

FOTOGALERIA

www.powiatlive.pl

www.beskidzka24.pl

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Wycieczka rodzinna Żywiec max1W piątkowy poranek 10 sierpnia 2018 r. w ramach akcji lato 2018 wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę rodzinną do Żywca. Pierwszym etapem wycieczki był wyjazd kolejką na górę Żar, by podziwiać piękną panoramę, a za to najmłodsi skorzystali z atrakcji zjechania letnim torem saneczkowym.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Malarskie selfie do tekstu max1Dobiegły końca warsztaty plastyczne "Malarskie Selfie - Autoportret Doliny Karpia" prowadzone przez dyplomowanego artystę-plastyka. Cykl warsztatów plastycznych miał na celu stworzenie autoportretów/portretów mieszkańców Doliny Karpia. W ramach warsztatów mieszkańcy na bazie wykonanych i przetransponowanych wcześniej zdjęć wykonali na podobraziach własne portrety przy pomocy udostępnionych farb i pędzli.

W poniższym linku przedstawiamy filmik promujący projekt.

obejrzyj filmik

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj133
Wszystkie940733
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama