g1Warsztaty Na garncarskim kole max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło do udziału w kolejnych warsztatach wyjazdowych, zorganizowanych podczas akcji lato 2018. W piękny i słoneczny dzień 24 lipca 2018 r. wyjechaliśmy do Galerii "Bałysówka" w Tomicach, aby wziąć udział w warsztatach "Na garncarskim kole".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Widokówka z Galara 2018 max1W piątek 20 lipca 2018 roku w ramach akcji lato 2018 od godziny 9:30 odbyły się warsztaty ekomuzeum pod nazwą ,,Widokówka z Galara” przy Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy. Podczas warsztatów odbyły się 3 Rejsy Galarem po kanale Łączany-Skawina,

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Nordic Walking Sosnowice 2018max1Wędrówki po okolicy - to kolejna propozycja dla seniorów w ramach projektu "Senior potrójnie aktywny", dofinansowanego przez Wojewodę Małopolskiego. Pierwsza wyprawa skierowana była dla miłośników Nordic Walking.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty u piekarza max1Dnia 19 lipca 2018 roku wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na warsztaty z pieczenia chleba do piekarni ,,Maja” w Spytkowicach, która jest jednym z obiektów Ekomuzeum Doliny Karpia.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

krasiejow miniW piątek 13 lipca 2018 r. w ramach akcji lato 2018 wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie. Pierwszym etapem wycieczki było odwiedzenie Tunelu Czasu, który przeniósł nas do czasów gdy jeszcze Ziemia nie istniała. Począwszy od Wielkiego Wybuchu poznaliśmy kolejne etapy kształtowania się Ziemi, 

Więcej…

 

flame mini12 lipca 2018 r. oficjalnie rozpoczął się spływ kajakowy rzeką Wisłą z Czechowic – Dziedzic do Krakowa organizowany w ramach ogólnopolskich obchodów ku czci „żołnierz wyklętych”. IV Memoriał Henryka Flame rozpoczął się od uroczystego złożenia kwiatów na grobie „Bartka”. W 3 dzień spływu 14 lipca uczestnicy dotarli również do naszej Gminy - przystań kajakowa przy Izbie Regionalnej Doliny Karpia.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj133
Wszystkie940736
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama