g1Muzyczne Spotkanie Pocztówka z Rio 2018 max1W poniedziałkowe przedpołudnie 4 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską. Uczestnikami czerwcowego muzycznego widowiska byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach, uczniowie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach oraz seniorzy z Dziennego Domu w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Biegaj z nami 2018 max1Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy byli organizatorami Akcji "Biegaj z nami", która odbyła się 30 maja 2018 r. na Boisku Sportowym w Brzeźnicy. Tegoroczna impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Brzeźnica, Starosty Powiatu Wadowickiego i Dyrektora ZSP Brzeźnica.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Konkurs Oszczędzamy 2018 max1Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosili dzieci do udziału w konkursie "Oszczędzamy", który odbył się 29 maja 2018 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Zobacz film na www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

XIX Festiwal Piosenki 2018 max1Już po raz dziewiętnasty Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się w niedzielę 27 maja 2018 r. właśnie w Brzeźnicy. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 49 solistów, 5 duetów i 3 zespoły.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy Solone Anioły Aleksandry Szafran max1W piątkowy wieczór 25 maja 2018 r. do Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy przybyli miłośnicy sztuki, aby wziąć udział w Wernisażu wystawy Aleksandry Szafran "SOLONE ANIOŁY". Prześliczne figurki kolorowych aniołów ozdabiają ściany galerii i przyprawiają wszystkich o zawrót głowy.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Wystawa AMONITY max1W dniach od 24 kwietnia do 21 maja 2018 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy można było oglądać wystawę AMONITÓW ze zbiorów Bogusława Wajdzika. Amonity to podgromada wymarłych głowonogów, przeważnie o symetrycznej, płaskospiralnej skorupie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj196
Wszystkie929171
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama