g1Rejs galarem grudzień 2017 max1W piątek 1 grudnia 2017 r. w ramach warsztatów ekomuzeum odbył się rejs galarem po kanale Łączany-Skawina. Jego uczestnikami byli podopieczni Zespołu Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Talenty 2017 max1 copyUtalentowane dzieci ze szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 29, 30 listopada i 1 grudnia 2017 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XVII Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2017" w Wadowickim Centrum Kultury.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pod niebem Paryża max1 copyW poniedziałkowe przedpołudnie 27 listopada 2017 roku uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz Filii w Chrząstowicach wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską. Tym razem muzycy zaprosili publiczność w muzyczno-filmową podróż po historii Polski.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora Wyźrał 2017 max1W sobotę 25 listopada 2017 r. w Domu Kultury w Wyźrale odbył się Dzień Seniora. Organizatorami spotkania byli: Rada Sołecka w Wyźrale, Koło Gospodyń Wiejskich w Wyźrale oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 

Wizyta grupy Motylków w CKiP max1We wtorek 21 listopada 2017 r. grupa "Motylki" z Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy pod opieką Aleksandry Orzechowskiej odwiedziła Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Wizyta odbyła się w ramach edukacji i poznawania różnych dziedzin sztuki, tym razem malarstwa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XIV Głos Przedszkola max1W niedzielne popołudnie 19 listopada 2017 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przedszkolaki miały głos – „Głos Przedszkola”, czyli wzięły udział w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków. Maluchy i starszaki, jak w prawdziwym teatrze, występowały na scenie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj188
Wszystkie903243
Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama