g1Ferie 2018 Maraton Artystyczny max1Na zakończenie Ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w piątek 23 lutego 2018 r. rozpoczęły się warsztaty pod nazwą "Kreatywnie dla wytrwałych czyli Maraton Artystyczny". Na dobry początek odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty plastyczne max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu podczas Ferii zimowych '2018 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy były warsztaty plastyczne, które odbyłysię 22 lutego 2018 r. Warsztaty pt. "Jak pies z kotem" przygotowała i prowadziła pani Mira Sabatowicz z Galerii "Bałysówka" w Tomicach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty taneczne max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w Warsztatach tanecznych, które odbyły się 21 lutego 2018 r. w sali widowiskowej. Z zaproszenia skorzystała ponad czterdziestoosobowa grupa miłośników tańca Hip Hop i Street Dance.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej max1W piątek 9 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Był to drugi etap potyczek. Pierwszym etapem były eliminacje szkolne, w których wzięło udział ponad 120 uczniów z całej gminy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Robotyka i nie tylko max1W poniedziałek 19 lutego 2018 r. w ramach Ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci - Laboratorium Małego Naukowca. W pierwszej części zajęć dzieci wg schematu budowały z klocków LEGO norkę dla myszki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Warsztaty dziennikarsko filmowe max1W piątek 16 lutego 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozpoczęły się Warsztaty dziennikarsko-filmowe z Kulturalnym Powiatem. Na początku uczestnicy wykonywali różne ćwiczenia mające na celu poprawę dykcji. Zadaniem głównym warsztatów było zareklamowanie CKiP w Brzeźnicy. Jak poszło uczestnikom warsztatów zobaczcie sami...

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama