g1Kraków miasto Wyspiańskiego max1W środę 16 maja 2018 r. w ramach warsztatów historycznych grupka seniorów wyruszyła wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy śladami Stanisława Wyspiańskiego do Krakowa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Tańca 2018 max1W sobotę 28 kwietnia 2018 r. w godzinach od 13:15 – 16:15 podczas „Dnia Tańca 2018” w Wadowickim Centrum Kultury odbyły się prezentacje zespołów tanecznych i duetów z powiatu wadowickiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie seniorów z doradcą maj 2018 max1W środę 9 maja 2018 r. odbyło się majowe spotkanie seniorów z zespołem pracowników wraz z naczelnikiem Adamem Krukiem z Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Na spotkaniu były poruszane takie tematy jak:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie odcienie ludzkiego głosu max1W poniedziałek 7 maja 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wraz z seniorami z Dziennego Domu w Marcyporębie wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską pt. „Odcienie ludzkiego głosu”, które odbyło się w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Strażacy dla Niepodległej w Paszkówce max1

Długi weekend majowy obfitował w wiele świąt. W tym roku obchodzonym szczególnie bo w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej Gminie główne uroczystości odbyły się w 3 maja w Paszkówce.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wspólne śpiew.pieśni patriot.Nowe Dwory max1W środę 2 maja 2018 r. w godzinach wieczornych w Domu Kultury w Nowych Dworach zorganizowane zostało wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które miało na celu uczczenie przypadającej w 2018 r. 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj196
Wszystkie929171
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama