g1tdn2018XXIII Turniej Drużyn Niezrzeszonych w tym roku rozegrany został 14 lipca 2018 r. na stadionie sportowym Ludowego Klubu Sportowego Nadwiślanka Brzeźnica. W tym roku Marcyporęba wygrała 3 mecze oraz 1 zremisowała, Brzezinka wygrała 3 mecze, Nowe Dwory wygrały 1 mecz i 1 zremisowała, Tłuczań wygrała 1 mecz oraz Wyźrał zremisował 2 mecze. Puchary i dyplomy wręczył drużynom Wiceprzewodniczący Rady Gminy Brzeźnica Kazimierz Pacułt.

Więcej…

 

Paszkówka minRuszyły międzypokoleniowe warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu: Seniorzy czynni i uczynni, dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego. Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne gromadzą wiele dzieci i młodzieży, która chętnie gotuje i piecze. Podczas tych warsztatów seniorki chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodym pokoleniem, szczególny nacisk stawiając  na nasze lokalne smaki . Pokłosiem tych warsztatów będzie wydanie kalendarza kulinarnego na 2019 rok.

Lokalne smaki to cykl spotkań kulinarnych organizowanych przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni przy wpółpracy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Więcej…

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA
PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W BRZEŹNICY
(RODO)

Więcej…

 

Zakończenie zajęć artystycznych w CKiP max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło uczestników zajęć artystycznych, które odbywały się w roku szkolnym 2017/2018 na wspólne zakończenie roku artystycznego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Karpiowy Łączany Wianki 2018 max1W niedzielę 24 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Karpiowy w Łączanach – Wianki 2018. Projekt zrealizowany został w ramach operacji po nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektak Kopciuszek Grupy teatralnej z CKiP max1Grupa teatralna "Orzeły" działająca w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod opieką Katarzyny Szybisty zaprosiła grupy przedszkolne i uczniów Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy na premierę spektaklu "Kopciuszek", która odbyła się 20 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej CKiP.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj133
Wszystkie940740
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama