g1Konkurs plastyczny SKO max1Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami Konkursu Plastycznego pt.: "Wykonanie plakatu promującego Szkolną Kasę Oszczędności". Konkurs skierowany był do przedszkolaków, zerówkowiczów, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Wraz z upływem terminu składania prac do Centrum Kultury złożono 87 plakatów promujących SKO, które oceniane były w czterech kategoriach wiekowych.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie z najmłodszymi 2017 max1W piątek 9 czerwca 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Wójt Gminy Brzeźnica, Sekretarz Gminy Brzeźnica i Przewodnicząca Rady Gminy Brzeźnica po raz pierwszy zorganizowali spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Brzeźnica, podczas którego przedstawiona została oferta projektów adresowanych do najstarszych i do najmłodszych mieszkańców.

FOTOGALERIA

Więcej na www.brzeznica.pl

www.beskidzka24.pl

 

Biegaj z nami 2017 max1W piątek 9 czerwca 2017 r. na Stadionie Sportowym LKS "Nadwiślanka" w Brzeźnicy odbyła się impreza biegowa "Biegaj z nami". Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzeźnicy, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Szkolne koło PCK w Brzeźnicy, 51 Drużyna Harcerska " Wędrownicy" w Brzeźnicy, Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Wójt Gminy Brzeźnica - Bogusław Antos, Starosta Powiatu Wadowickiego - Bartosz Kaliński oraz Dyrektot Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy - Anna Lang.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ognisko na zakończenie zaj.plastycznych max1Grupa dzieciaków uczestniczących w zajęciach plastycznych organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy prowadzonych przez panią Mirę Sabatowicz z Galerii "Bałysówka" w Tomicach zakończyły zajęcia w tym roku szkolnym w plenerze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Rodzinny w Brzeźnicy max1W niedzielę 4 czerwca 2017 r. na Rynku w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny, w ramach VII Małopolskich Dni Świętego Jana Pawła II. Organizatorami tego wydarzenia byli: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy przy współpracy z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym ZSP w Brzeźnicy, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Biuro Turystyczne Dolina Podróżnika.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XVIII Festiwal Piosenki max1W sobotnie popołudnie 27 maja 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce zgromadziły się dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami, aby rywalizować w XVIII Festiwalu Piosenki. W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział trzydziestu uczestników, w tym dwa zespoły i trzy duety.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama