g1Warsztaty pszczelarskie 2017 max1W sobotę 28 października 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy w ramach ECO MUZEUM odbyły się warsztaty pszczelarskie. Poprowadził je pan Wojciech Spisak właściciel "Pasieki u Wojtka" w Marcyporębie. Gospodarstwo pasieczne pana Wojtka nastawione jest na produkcję miodów nektarowych, odmianowych, wielokwiatowych i spadziowych, pozyskiwanie pyłku pszczelego, propolisu i wosku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Niepołomice 2017 max1Grupka podróżników z Gminy Brzeźnica wybrała się wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze na wycieczkę do Niepołomic, która odbyła się w sobotę 28 października 2017 r.

FOTOGALERIA

 

Fatima Orędzie wciąż aktualne max1W piątek 27 października 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się pokaz filmu "Fatima - orędzie wciąż aktualne" w reżyserii Jarosława Mańki. Obejrzała go spora grupa mieszkańców Gminy Brzeźnica. Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF "Niepokalana 2017" za walory patriotyczno-edukacyjne, w kategorii "dokument". Intencją prezentowanego filmu jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i zawierzenie Rosji jej sercu przez papieża. Producentem tego dokumentu jest Instytut Księdza Piotra Skargi.

 

Dzień Seniora Paszkówka 2017 max1W sobotę 21 października 2017 r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Paszkówce odbył się Dzień Seniora. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

wycieczka Dolina Mnikowska Dworek w Balicach max1W czwartek 12 października 2017 r. grupka seniorów wybrała się z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Doliny Mnikowskiej. Na naszej zaplanowanej trasie znalazł się również Pałac Radziwiłłów w Balicach, a poza planem zwiedziliśmy podkrakowską miejscowość Morawicę. W ten wyjątkowo ciepły i słoneczny dzień pierwszym punktem zwiedzania był Pałac Radziwiłłów w Balicach - jednej z najstarszych podkrakowskich wsi.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkania Uwertura max1Po wakacyjnej przerwie wznawiamy Muzyczne Spotkania z Filharmonią Krakowską, które mają na celu przybliżenie najmłodszym uczniom szkoły podstawowej świata muzyki. Prelegenci wraz z muzykami – instrumentalistami, śpiewakami i tancerzami starają się ukazać piękno i tajemnicę muzyki poważnej.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj188
Wszystkie903243
Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama