g1Wycieczka Ustroń Wisła max1We wtorek 19 czerwca 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze zorganizowało wyjazd do Ustronia i Wisły. Na zaplanowanej trasie znalazł się wyjazd kolejką linową na Czantorie (995 m n.p.m.), która jest najpopularniejszym szczytem Beskidu Śląskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy SOWY max1Późnym popołudniem w sobotę 16 czerwca 2018 r. odbył się Wernisaż Wystawy "SOWY". Prace podopiecznych Pracowni Twórczej "BĘ202" wystawione były na płocie przy stawach w Bęczynie. Organizatorami wystawy byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Studio Filmowe "Jawor" oraz Pracownia Twórcza "BĘ202".

Więcej…

 

Piknik Rodzinny w Brzeźnicy max1 copyW niedzielne popołudnie 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy, a partnerami: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Czerwcowe spotkanie seniorów w Zatorze max1Wyjątkowo we wtorek 5 czerwca 2018 r. miało miejsce czerwcowe spotkanie seniorów, podczas którego wyruszyliśmy na wycieczkę do Zatora.
Pierwszym odwiedzonym miejscem było Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej, w której umieszczone są zbiory regionalne:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Pocztówka z Rio 2018 max1W poniedziałkowe przedpołudnie 4 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską. Uczestnikami czerwcowego muzycznego widowiska byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach, uczniowie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach oraz seniorzy z Dziennego Domu w Marcyporębie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Biegaj z nami 2018 max1Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy byli organizatorami Akcji "Biegaj z nami", która odbyła się 30 maja 2018 r. na Boisku Sportowym w Brzeźnicy. Tegoroczna impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Brzeźnica, Starosty Powiatu Wadowickiego i Dyrektora ZSP Brzeźnica.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj133
Wszystkie940740
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama