g1Turniej Tańca WIR DANCE 2018 max1W sobotę 3 lutego 2018 r. w Nowym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca WIRFESTIWAL 2018. Impreza zorganizowana przez szkołę tańca Wir Dance miała miejsce w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XV edycja poboru krwi Marcyporęba 2018 max1W niedzielę 21 stycznia 2018 r. w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie odbyła się XV edycja poboru krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR SERCA” działający przy Zarządzie Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkanie Karnawał na Bałkanach max1Na zakończenie pierwszego półrocza Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską 29 stycznia 2018 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach wzięły udział w spotkaniu pt. "Karnawał na Bałkanach".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dyplom Julia Tyrała max1Miło nam poinformować, że uczestniczka zajęć wokalnych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Julia Tyrała zajęła III miejsce w X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolędować Małemu", który obył się 13 stycznia 2018 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA ROK ZATOR

Więcej…

 

Jasełka Zator 2018 max1Po sukcesie grupy teatralnej "Orzeły" z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy podczas XVIII Przeglądu Przedstawień Jasełkowych w Brzeźnicy, podopieczni Katarzyny Szybisty wzięli udział w XIII Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych w Zatorze, który odbył się 21 stycznia 2018 r.

FOTOGALERIA ROK ZATOR

Więcej…

 

Wystawa Łańcuchy choinkowe max1W Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy w dniach od 18 grudnia 2017 r. do 19 stycznia 2018 r. można było obejrzeć pokonkursową wystawę XIV Przeglądu form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt", której tematem przewodnim był "ŁAŃCUCH CHOINKOWY". Autorami prac były dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, które wykonały przepiękne łańcuchy choinkowe z przeróżnych materiałów: papieru kolorowego, bristolu, gąbki, złotka, waty, makaronu o różnych kształtach i upieczonych ciasteczek.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama