g1Muzyczne spotkanie Muzeum miniatur max1W poniedziałek 9 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz filii w Chrząstowicach wraz z seniorami z Dziennego Domu w Marcyporębie wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską pt. "Muzeum miniatur muzycznych", które odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Opera PAJACE max1Miłośnicy teatru muzycznego i pięknego śpiewu 27 marca 2018 r. wyjechali wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Opery w Krakowie, aby obejrzeć dwie opery: "Pajace" i "Gianni Schicchi" w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego i kompozycji Giacoma Pucciniego i Ruggera Leoncavallo. Opowieść dotyczyła skrajnych namiętności, które potrafią stać się źródłem destrukcji, pożerają człowieka, dewastując jego życie.

Więcej…

 

Stoły Wielkanocne 2018 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Wójt Gminy Brzeźnica oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami uroczystego spotkania przedświątecznego Tradycja Stołu Wielkanocnego, które odbyło się 24 marca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Tegoroczna impreza dofinansowana została przez Powiat Wadowicki w ramach zadania "Lokalne tradycje kulinarne".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

www.beskidzka24.pl

www.powiatlive.pl

Więcej…

 

Wernisaż wystawy Witraże J.Gołęębiewska 2018 max1W piątkowy wieczór 23 marca 2018 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbył się Wernisaż Wystawy Jadwigi Gołębiewskiej pod tajemniczym tytułem "Obrazy światłem malowane".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Festiwal Tańca w Zatorze 2018 max1W dniach 17-18 marca 2018 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze odbył się Festiwal Tańca. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowały 3 zespoły prowadzone przez Paulinę Milowską. W sobotę wystąpiły 2 zespoły: Phantom Squad oraz No Limits Squad.

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA ROKZATOR

Więcej…

 

Spektakl Pisankowo 2018 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodszych mieszkańców Gminy Brzeźnica na spektakl teatralny "Pisankowo", który rozpoczął się w niedzielne popołudnie 18 marca 2018 r.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj196
Wszystkie929171
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama