g1Konstytucja 3 maja 2017 max1We wtorek 25 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy miały miejsce uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 maja przygotowane przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy. W uroczystości wzięli udział uczniowie ZSP w Brzeźnicy oraz podopieczni Centrum pomocy dla osób Niepełnosprawnych "Anioły na Górce" w Spytkowicach.

FOTOGALERIA

 

Filharmonia Bajkowe kino max1Po wielkanocnej przerwie 24 kwietnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach zebrali się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na kolejnym Muzycznym Spotkaniu z Filharmonią Krakowską, którego tytuł brzmiał „Bajkowe kino – muzyczne zgadywanki”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Sprzątanie kanału Łączańskiego 2017 max1Z okazji Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia 2017r. została przeprowadzona akcja społeczna polegająca na spływie kajakowym, którego nadrzędnym celem było sprzątanie Kanału Łączańskiego. Na liście uczestników zapisanych było 17 osób, jednak ze względu na warunki pogodowe, które na kilka dni przed akcją pogorszyły się, ostatecznie udział w akcji wzięło 7 osób.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

koszyczek wielkanocny 2017 max1Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Tematem przewodnim tegorocznej edycji był "Koszyczek Wielkanocny". Napłynęło do nas 81 prac, które zachwyciły pomysłowością, estetyką wykonania i doborem materiałów.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Czytanie bajek w łączanach max1Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Personel Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka Przedszkola Samorządowego w Łączanach zorganizowało wspólne czytanie bajek w ramach obchodów "Dnia Książki", które odbyło się 6 kwietnia 2017 r. Słowa Wisławy Szymborskiej "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" potwierdziły się właśnie w przedszkolu w Łączanach.

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA ZS Łączany

Więcej…

 

Spotkanie autorskie Zbigniew Kołba max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało spotkanie autorskie z panem Zbigniewem Kołbą autorem książki "Krioterapia. To warto wiedzieć" oraz praktykiem prowadzącym gabinet krioterapii w Olkuszu, które odbyło się w środę 5 kwietnia 2017 r. w CKiP w Brzeźnicy. Głównymi tematami poruszonymi przez pana Zbigniewa były m.in.:

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama