g1Kolędy 2018 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od wielu lat jest organizatorem Konkursu Kolęd. W tym roku odbył się on 14 stycznia 2018 r. pod hasłem: "Śpiewajmy jednorodzonemu". Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu pięćdziesięciu jeden solistów, czternastu duetów i sześciu zespołów.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Jasełka 2018 max1W sobotni poranek 13 stycznia 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się XVIII Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Na brzeźnickiej scenie mogliśmy oglądać 4 przedstawienia z Sosnowic, Brzeźnicy, Centrum Kultury i Chrząstowic, które w różnorodny sposób ukazały nam Narodzenie Pana Jezusa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Filharmonia Roztańczone pastorałki max1W poniedziałek 8 stycznia 2018 r. muzycy Filharmonii Krakowskiej zaprosili dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz z Punktu Filialnego w Chrząstowicach do udziału w audycji „Roztańczone pastorałki”. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy widzowie wysłuchali kolęd i pastorałek w rytmach polskich tańców narodowych w wersji ludowej i salonowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Konkurs Łańcuch choinkowy max1Tradycją stało się, że przed Świętami Bożego Narodzenia Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy organizuje konkurs plastyczny związany z tradycją i symbolami Bożego Narodzenia. Do 15 grudnia 2017 r. napłynęło do nas 76 prac z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, które wzięły udział w XIV przeglądzie form plastycznych „W tradycji bożonarodzeniowej - symbole świąt", którego tematem przewodnim był "Łańcuch choinkowy".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Koncert Galowy Talenty 2017 max1Podczas Koncert Galowego, który odbył się 17 grudnia 2017 r. w Wadowickim Centrum Kultury, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu „Talenty”. Jurorzy nominowali 81 osób do nagrody "Talent" we wszystkich kategoriach artystycznych i wiekowych.

FOTOGALERIA WCK

FILMIK WCK

Więcej…

 

Stoły Wigilijne 2017 max1 copyWielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przekonali się o tym mieszkańcy Gminy Brzeźnica w sobotę 16 grudnia 2017 r. uczestnicząc w uroczystym spotkaniu przedświątecznym "Tradycja Stołu Wigilijnego", które odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

beskidzka24.pl

obejrzyj filmiki

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama