g1Wycieczka Zalipie max1W sobotę 9 września 2017 r. grupa seniorów z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze odwiedziła Zalipie i Tarnów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska Światłoczuła Bęczyn max1"Nieformalna Grupa Miłośników Bęczyna z Bęczyna i Nie Tylko” przy wsparciu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, miała zaszczyt gościć w piątek 25 sierpnia 2017 r. ekipę filmową z projektu "Polska Światłoczuła", w ramach którego został pokazany film „Sztuka kochania”. Zainicjowana przez twórców filmowych Dorotę Kędzierzawską i Arthura Reinharta „Polska światłoczuła”, to projekt którego celem jest docieranie do małych miejscowości, do których wcale, bądź z rzadka dociera dobre, polskie kino.

FOTOGALERIA

www.wadowice24.pl

wadowiceonline.pl

o projekcie:   http://polskaswiatloczula.pl/
                    https://www.facebook.com/polskaswiatloczula/?fref=ts

więcej o filmie: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1239568)

Więcej…

 

Piknik Paszkówka max1W środowe przedpołudnie 16 sierpnia 2017 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w ramach Akcji Lato 2017 zaprosiło na kolejny piknik nad wodą, który tym razem odbył się na łowisku "Pod Dębem" w Paszkówce. Chętni mogli popływać kajakami pod czujnym okiem firmy "Kajaki na Wiśle", której właścicielem jest Biuro Turystyczne "Dolina Podróżnika" Grzegorz Pyjos z siedzibą w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Bochnia miniGrupa turystów z Brzeźnicy 17 sierpnia 2017 r. zawiatała w podziemia Kopalni soli w Bochni. Wyjazd dostaczył nam wiele wrażeń. Czekały tam na nas ciekawe opowieści, a użyte nowoczesne formy przekazu podkreśliły znaczenie i charakter tego miejsca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

tozsamosc miejsca miniAnna Kowal to znana nie tylko u nas artystka. W poniedziałek 14 sierpnia 2017 r. prezentowała, dzięki uprzejmości Banku Spółdzielczego w Brzeźnicy, swój nowy projekt - Tożsamość miejsca. Centrum Kultury jest partnerem projektu. Prezentacja "stylizowanych" na ludowe mebli była okazją do rozmów o sztuce ludowej i jej znaczeniu we współczesnym świecie.

FOTOGALERIA

 

targi zakopane mini

Targi w Zakopanem za nami. W sobotę 12 sierpnia promował się obszar powiatu wadowickiego. Nie zabrakło tam naszej gminy. Brzeźnica miała też swoją reprezentację.  Koło Gospodyń Wiejskich w Paszkówce przygotowało dania regionalne, w tym kiszkę z kapustą. Danuta Kucharczyk i Stanisława Kucharczyk prezentowały wyroby rękodzielnicze. Na scenie natomiast zaśpiewał zespół Czerwone Korale. Choć pogoda nam do końca nie dopisała, to cieszy fakt, że nasze stoisko odwiedziła duża grupa turystów i mieszkańców Zakopanego.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj188
Wszystkie903243
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama