g1Spotkanie Mikołajkowe 2017 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło najmłodsze dzieci wraz z rodzicami na Spotkanie Mikołajkowe, które odbyło się 6 grudznia 2017 r. w sali widowiskowej w Brzeźnicy. Zgromadzona publiczność obejrzała  spektakl teatralny "Legenda o Świętym Mikołaju i ekologiczne święta".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie seniorów z policja i mikołajem max1Na kolejnym spotkaniu seniorów, które odbyło się 6 grudnia 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy gościliśmy stróżów prawa z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Przeprowadzili oni prelekcję pt. "Bezpieczeństwo osób starszych", podczas której zwracali uwagę na panujące zagrożenia skierowane do najstarszej grupy osób w naszym regionie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rejs galarem grudzień 2017 max1W piątek 1 grudnia 2017 r. w ramach warsztatów ekomuzeum odbył się rejs galarem po kanale Łączany-Skawina. Jego uczestnikami byli podopieczni Zespołu Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Talenty 2017 max1 copyUtalentowane dzieci ze szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 29, 30 listopada i 1 grudnia 2017 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XVII Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2017" w Wadowickim Centrum Kultury.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pod niebem Paryża max1 copyW poniedziałkowe przedpołudnie 27 listopada 2017 roku uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz Filii w Chrząstowicach wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską. Tym razem muzycy zaprosili publiczność w muzyczno-filmową podróż po historii Polski.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora Wyźrał 2017 max1W sobotę 25 listopada 2017 r. w Domu Kultury w Wyźrale odbył się Dzień Seniora. Organizatorami spotkania byli: Rada Sołecka w Wyźrale, Koło Gospodyń Wiejskich w Wyźrale oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama