g1Stoły Wielkanocne 2017 max1W sobotnie popołudnie 1 kwietnia 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Wyźrale odbyło się uroczyste spotkanie przedświąteczne "Tradycja Stołu Wielkanocnego". Organizatorami tegorocznych stołów byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Koło Gospodyń Wiejskich w Wyźrale i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Obejrzyj filmiki

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Szafing 2017 max1W sobotę 25 marca 2017 r. w godzinach popołudniowych w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy odbył się Pierwszy SZAFING pod hasłem "Wiosenne wietrzenie Szafy". Akcja miała na celu wymianę, bądź sprzedaż ubrań, butów oraz wszelkich dodatków.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XI gala Ognisty Ratownik max1W niedzielę 26 lutego 2017 r. o godz. 13.00 w budynku Domu Ludowego w Woli Drwińskiej miało miejsce uroczyste podsumowanie etapu okręgowego XI Edycji Programu "Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie Ognisty Ratownik - Gorąca Krew".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkanie Antoś i cztery pory roku max1Kolejne Myzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską odbyło się 20 marca 2017 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach wzięli udzał w spotkaniu pt. "Antoś i cztery pory roku".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Festiwal Tańca w Zatorze max1W miniony weekend 11-12 marca 2017 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze odbył się Festiwal Tańca, w którym udział wzięły grupy taneczna z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Konkurencja była ogromna. Nasi tancerze miejsca w następujących kategoriach:

FOTOGALERIA i WYNIKI ROK ZATOR

Więcej…

 

Kobiety Kobietom max1W czwartkowy wieczór 9 marca 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się Koncert zespołu "Czerwone Korale" pt. KOBIETY - KOBIETOM.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama