g1Koncert Bartas Szymoniak max1Z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" obchodzonego corocznie 1 marca Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało koncert Bartasa Szymoniaka "Alarm", który odbył się 2 marca 2017 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wielka Impreza Charytatywna z sercem dla Agnieszki max1Pomaganie innym ludziom jest nieodłączną potrzebą każdego człowieka. To okazja do nadania swojemu życiu głębszego sensu, wzbudzaniu w sobie nowych pokładów życiowej energii oraz realizacji poczucia spełnienia. Gdy słyszymy, że ktoś z naszego otoczenia potrzebuje pomocy, uruchamia się w nas chęć pomagania. Przykładem tych stwierdzeń jest Wielka Impreza Charytatywna "Z sercem dla Agnieszki", która odbyła się 25 lutego 2017 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

zdjęcia Jacek Pasternak FC

Reportaż na www.beskidzka24.pl

zdjęcia Ewelina Groń FC

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pod niebem Paryża max1W poniedziałek 27 lutego 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zgromadzili się uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach wraz ze swoimi opiekunami, aby wziąć udział w kolejnym Muzycznym Spotkaniu z Filharmonią Krakowską pt. "Pod niebem Paryża".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty ceramiczne Ferie 2017 max1Dzieciaki uczestniczące w zajęciach z ceramiki w Regionalnym Ośrodku Kultury Doliny Karpia w Zatorze podczas Ferii Zimowych '2017 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy lepiły z gliny domki. Efekty ich pracy można już obejrzeć w poniższej fotogalerii.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2017 Bal karnawałowy max1Ostatnią atrakcją Ferii zimowych '2017 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźncy był Bal Karnawałowy dla dzieci, który odbył się 12 lutego 2017 r. w Izbie Regionalnej "Doliny Karpia" w Brzeźnicy. Zabawę dla najmłodszych prowadziła pani Katarzyna Szybisty ze Studia "YAPA" ze Skawiny.

FOTOGALERIA

 

Spektakl Turek we Włoszech max1W piątkowy wieczór 10 lutego 2017 r. grupka seniorów wyjechała wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Opery Krakowskiej, aby zobaczyć operę "Turek we Włoszech". Była to opera komiczna, napisana w 1814 r. na zamówienie La Scali przez 22-letniego, ale cieszącego się już sławą kompozytora Gioacchino Rossiniego. Obecna inscenizacja, dopiero trzecia po wojnie w Polsce i pierwsza w Krakowie, zapewniła znakomitą zabawę, barwną, zaskakującą i efektowną, do muzyki, którą zawsze słucha się z radością.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama