g1XVIII Festiwal Piosenki max1W sobotnie popołudnie 27 maja 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce zgromadziły się dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami, aby rywalizować w XVIII Festiwalu Piosenki. W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział trzydziestu uczestników, w tym dwa zespoły i trzy duety.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wycieczka Kraków Salwator 2017 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze zaprosili seniorów na wspólny wyjazd do Krakowa, który odbył się 25 maja 2017 r. Tym razem zwiedzali Salwator - jedno z najurokliwszych miejsc Krakowa, położone na końcu długiego garbu ziemnego, schodzącego ku Wiśle, tam gdzie dzisiaj wpada do niej Rudawa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkanie Pocztówki z Dalekiego Wschodu max1Już po raz ostatni w tym roku szkolnym, w poniedziałek 22 maja 2017 r. muzycy z Filharmonii Krakowskiej zawitali do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, aby spotkać się z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i filii w Chrząstowicach. Muzyczne spotkanie nosiło wakacyjny tytuł "Pocztówki z Dalekiego Wschodu".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Wycieczka Rabka 2017 max1W piątek 12 maja 2017 r. grupa seniorów z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz z Regionalnego Ośroska Kultury w Zatorze wyruszyła na podbój Rabki. Głównymi punktami wycieczki było zwiedzanie Parku Zdrojowego, Tężni Solankowej i Pijalni Wód, Biblioteki na Dworcu PKP. Wycieczkowicze zobaczyli również Drogę Krzyżową autorstwa Jerzego Koleckiego.

FOTOGALERIA

 

Gminny Dzień Strażaka w Brzeźnicy 2017 max1W środę 3 maja 2017 r. odbył się Gminny Dzień Strażaka w Brzeźnicy. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy. Tegoroczne obchody Dnia Strażaka były wyjątkowe, gdyż do parafii w Brzeźnicy sprowadzono relikwie św. Floriana, który w 1436 r. został ustanowiony jednym z czterech głównych patronów Królestwa Polskiego przez biskupa krakowskiego kard. Zbigniewa Oleśnickiego oraz jest patronem wykonawców zawodów wiążących się z ogniem m.in. strażaków.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Jubileusz 50 lecia 2017 max1W niedzielę 30 kwietnia 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy miała miejsce zaszczytna uroczystość wręczenia honorowych odznaczeń "Za długoletnie pożycie małżeńskie" przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

FOTOGALERIA

więcej na www.brzeznica.pl

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj115
Wszystkie889727
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama