g1Wizyta grupy Motylków w CKiP max1We wtorek 21 listopada 2017 r. grupa "Motylki" z Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy pod opieką Aleksandry Orzechowskiej odwiedziła Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Wizyta odbyła się w ramach edukacji i poznawania różnych dziedzin sztuki, tym razem malarstwa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XIV Głos Przedszkola max1W niedzielne popołudnie 19 listopada 2017 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy przedszkolaki miały głos – „Głos Przedszkola”, czyli wzięły udział w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków. Maluchy i starszaki, jak w prawdziwym teatrze, występowały na scenie.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Jubileusz 80 lecia KGW Paszkówka max1Miniona sobota 18 listopada 2017 r. była bardzo wyjątkowym dniem w Paszkówce. Wszystko za sprawą Jubileuszu 80-lecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Paszkówce, który odbył się w Wiejskim Domu Kultury w tej miejscowości. Na początku uroczystości wyświetlony został film, w którym przedstawione zostały różne wydarzenia i uroczystości z udziałem członkiń KGW w Paszkówce od 1981 r. Projekcja filmowa wzbudziła ogromne zainteresowanie, a zmontowana została przez Józefa Tracza.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Wernisaż Malarstwo Artystów spod Draboża max1W piątkowy wieczór 17 listopada 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbył się Wernisaż Wystawy "Malarstwo Artystów spod Draboża". Można było na nim obejrzeć przepiękne prace artystów, którzy na comiesięcznych spotkaniach w Izbie Regionalnej "Doliny Karpia" w Brzeźnicy szlifują swój warsztat plastyczny.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Listopad 2017W sobotę 11 listopada 2017 roku przypadła 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości jest najważniejszym świętem państwowym w ciągu roku. Obchodzone jest dla upamiętnienia 11 listopada 1918 r., kiedy to Polska odrodziła się po 123 latach niewoli. Mieszkańcy Gminy Brzeźnica dołączyli do ogólnonarodowego świętowania.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

filharmoniaDzisiejsze spotkanie (6.11.2017) dzieci z muzykami Filharmonii Krakowskiej miało jesienny charakter. Muzycy przy pomocy dźwięków „malowali” różne oblicza jesieni. Mgła, deszcz i chłód przeplatały się ze słonecznymi, kolorowymi opowieściami. Pojawiały się też zwierzęta i owady.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama