g1Lwow miniGrupa kilkudziesięciu turystów wyruszyła z Centrum Kultury do Lwowa. W programie ponad to znalazły się: Krzemieniec, Olesko, Poczajów i Podkamień. W pierwszym dniu dotarliśmy do Podkamienia, gdzie zwiedziliśmy klasztor i skosztowaliśmy regionalnego deseru - naleśnika o trzech smakach. Wieczorem dotarliśmy do Krzemieńca, gdzie zjedliśmy kolację i odbyliśmy spacer.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kolonia Gdańsk 2017 max1W połowie wakacji, a dokładnie od 27 lipca do 5 sierpnia 2017 r. grupa dzieci i młodzieży wyjechała na kolonię do Gdańska. Tam czekało nas wiele wrażeń: plażowanie i kąpiele w morzu, zwiedzanie starego miasta w Gdańsku, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Bursztyny, spacer do Sopotu, rejs statkiem, koncert organowy w Oliwie, podróż po Kaszubach i inne atrakcje.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa ARTRABATA max1W dniach od 23 czerwca do 23 lipca 2017 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy i Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy można było oglądać wystawę „ARTRABATA czyli Botanika i Sztuka”. Prace wykonali młodzi artyści z Pracowni Twórczej BĘ202 pod okiem Anny Kowal.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa Zimna wojna max1W dniach 12-25 lipca 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy można było oglądać wystawę pt. „Zimna wojna. Krótka historia podzielonego świata”. Wystawa, przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej, to podróż w niezbyt odległą przeszłość, w znane i mniej znane realia konfliktu, który na blisko pół wieku zdominował powojenną historię, wpłynął na życie milionów ludzi i ukształtował oblicze dzisiejszego świata.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ogrodzieniec 2017 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowało wakacyjny wyjazd do Ogrodzieńca, który odbył się 20 lipca 2017 r. Pierwszym punktem wycieczki były oczywiście ruiny najpiękniejszego i największego zamku Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Warto pamiętać, że zamek nie znajduje się w miejscowości Ogrodzieniec, lecz 2 km dalej na wschód, w Podzamczu.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ziemia Kłodzka i Adrspach max1Spora grupa podróżników z Gminy Brzeźnica w dniach 17 do 19 lipca 2017 r. wyjechała wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Ziemi Kłodzkiej i skalnego miasta w Czechach. Pierwszy dzień wycieczki podróżnicy rozpoczęli od zwiedzenia Kłodzka – głównego miasta ziemi kłodzkiej. Kłodzko zachowało oryginalny układ urbanistyczny średniowiecznego miasta, który jest ściśle dostosowany do ukształtowania terenu i podporządkowany obronnej roli twierdzy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj188
Wszystkie903243
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama