g1Wycieczka Wokół Oświęcimia max1We wtorek 24 kwietnia 2018 r. w ramach warsztatów historycznych grupka seniorów wybrała się z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy na wycieczkę wokół Oświęcimia.
Na naszej zaplanowanej trasie jako pierwszy znalazł się Regionalny Ogród Sensoryczny, który oferuje takie rzeczy jak:

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora w Brzeźnicy max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnicy oraz Rada Sołecka w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora, który odbył się w sobotnie popołudnie 14 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Małopolski e Senior max1

Projekt "Małopolski e-Senior" jest realizowany na terenie gminy Brzeźnica przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 
Celem projektu jest podniesienie kompetencji

Więcej…

 

Baranek Wielkanocny max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież szkolną do udziału w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Tematem przewodnim tegorocznej edycji był "Baranek Wielkanocny".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne spotkanie Muzeum miniatur max1W poniedziałek 9 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz filii w Chrząstowicach wraz z seniorami z Dziennego Domu w Marcyporębie wzięli udział w kolejnym spotkaniu z Filharmonią Krakowską pt. "Muzeum miniatur muzycznych", które odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

www.beskidzka24.pl

Więcej…

 

Opera PAJACE max1Miłośnicy teatru muzycznego i pięknego śpiewu 27 marca 2018 r. wyjechali wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Opery w Krakowie, aby obejrzeć dwie opery: "Pajace" i "Gianni Schicchi" w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego i kompozycji Giacoma Pucciniego i Ruggera Leoncavallo. Opowieść dotyczyła skrajnych namiętności, które potrafią stać się źródłem destrukcji, pożerają człowieka, dewastując jego życie.

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj133
Wszystkie940733
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama