g1Ferie 2018 Prąd z ziemniaka max1Kolejną propozycją na spędzenie wolnego czasu z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było Laboratorium Małego Naukowca czyli zajęcia edukacyjne, podczas których można było przeżyć niezwykłą przygodę z nauką.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie 2018 Walentynkowe ostatki max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło dzieci i młodzież na Walentynkowe Ostatki, które odbyły się 13 lutego 2018 r. w sali widowiskowej w Brzeźnicy. Niewielka grupka dzieci świetnie się bawiła tańcząc w rytm znanych i lubianych muzycznych przebojów.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Maruczella 2018 max1W niedzielny wieczór 11 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się Walentynek Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło młodszą i starszą publiczność do obejrzenia spektaklu w klimacie niemego kina pt. „Maruczella” w reżyserii Mikołaja Wiepriewa w wykonaniu Teatru Nikoli z Krakowa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spotkanie Seniorów luty 2018 max1Klub Seniora działający przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy spotyka się w pierwszą środę miesiąca w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy. Dnia 7 lutego 2018 r. pojechali z wizytą do Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie, którego uroczyste otwarcie odbyło się 22 stycznia 2018 r. Jest to pierwsza w powiecie wadowickim placówka, która zapewnia 8 godzinną opiekę dla osób powyżej 60 roku życia, które nie są już aktywne zawodowo.

FOTOGALERIA

 

Turniej Tańca WIR DANCE 2018 max1W sobotę 3 lutego 2018 r. w Nowym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca WIRFESTIWAL 2018. Impreza zorganizowana przez szkołę tańca Wir Dance miała miejsce w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

XV edycja poboru krwi Marcyporęba 2018 max1W niedzielę 21 stycznia 2018 r. w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie odbyła się XV edycja poboru krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR SERCA” działający przy Zarządzie Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj188
Wszystkie903243
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama