g1Dzień Seniora w Marcyporębie 2018 max1W sobotę 6 października 2018 r. odbył się Dzień Seniora dla mieszkańców Marcyporęby. Organizatorami tego spotkania byli: Rada Sołecka w Marcyporębie, Koło Gospodyń Wiejskich w Marcyporębie, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Marcyporęba i Bachorowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Nordic Walking po Brzeźnicy 2018 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" znów zaprosiło seniorów do udziału w Rajdzie Nordic Walking. Tym razem w słoneczną środę 26 września 2018 r. spacerowaliśmy po Brzeźnicy. Był to ostatni rajd w ramach projektu "Senior potrójnie aktywny", dofinansowanego przez Wojewodę Małopolskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kraków śladami Kościuszki max1W poniedziałkowy poranek 24 września 2018 r. wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wybraliśmy się na wycieczkę szlakiem niepodległości do Krakowa. Spacer rozpoczęliśmy od ul. Szerokiej na Krakowskim Kazimierzu, gdzie Kościuszko prowadził rozmowy ze społecznością żydowską o wsparcie insurekcji kościuszkowskiej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rajd Tłuczań Brzeźnica max1Kolejny raz Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" zaprosiło seniorów do udziału w Rajdzie Nordic Walking. W czwartkowe popołudnie 13 września 2018 r. wspólnie pokonaliśmy trasę, która wiodła z drogi powiatowej Ryczów-Wyźrał przez las Burzyńskiego, leśniczówkę w Tłuczani, Nowe Dwory i Podlesie w Brzeźnicy. Rajd zakończył się na Rynku w Brzeźnicy, gdzie zorganizowane zostało wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik z Ekomuzeum DK max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem Pikniku z Ekomuzeum Doliny Karpia, który odbył się 9 września 2018 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy. Impreza była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Spływ galarem z degustacja 2018 max1We wtorek 4 września 2018 r. odbył się "Spływ galarem wraz z degustacją produktów lokalnych" na kanale Łączany Skawina. Uczestnikami spływu były osoby z okolic Oświęcimia, Wadowic i Bielska-Białej, które miały okazję popłynąć pomniejszoną repliką oryginalnego statku rzecznego używanego przez flisaków w Łączanach w XIX wieku, a który został odnaleziony nad Wisłą w Brzeźnicy w 2011 r.

FOTOGALERIA

www.powiatlive.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj104
Wszystkie940632
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama