g1maxi1_69.jpg W środę 25 lutego 2009r. w Klubie Kultury "Andulka" w Brzeźnicy odbyło się spotkanie z rzeźbiarzem z Marcyporęby Bachorowic Panem Tadeuszem Juchą.

Swój talent odkrył już w szkole podstawowej, lecz jak to zazwyczaj w tym okresie bywa, było wiele innych "ciekawszych" zajęć uczniowskich.
.

Więcej…

 
Członkowie (i nie tylko) Klubu Seniora "Młodym być jesienią" w Brzeźnicy dnia 24 lutego 2009r. udali się na pierwszą w tym roku wycieczkę. Głównym celem wyjazdu był zabytkowy kościół p.w. Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich koło Brennej. To najstarszy kościół na Ziemi Cieszyńskiej. Pierwsza wzmianka o parafii w rejestrze świętopietrza archiprezbitariatu apostolskiego pochodzi z roku 1417.
.

Więcej…

 
tenisW piątek 20 lutego 2009r. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Brzeźnicy zorganizował Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. W sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci i młodzież z terenu Gminy Brzeźnica. Wśród nich byli również podopieczni Świetlic Środowiskowych w Marcyporębie, Sosnowicach i Tłuczani, którzy przybyli na turniej ze swoimi opiekunami. Turniej odbył się w czterech kategoriach: szkoła podstawowa dziewczęta i chłopcy oraz gimnazjum dziewczęta i chłopcy.
 
Oto końcowa klasyfikacja:

Więcej…

 

maxi1_31.JPGZ inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzeźnicy, w ośrodku kultury w Brzeźnicy odbył się Bal Malucha - Bajkowy Karnawał, impreza na zakończenie karnawału dla najmłodszych. Podczas kilkugodzinnej zabawy dzieci wraz z rodzicami i babciami brali udział w tańcach, konkursach oraz zabawach z chustą. Dzieci zaprezentowały na wybiegu piękne stroje karnawałowe a te, które lubią występować na scenie prezentowały swoje umiejętności wokalne i  recytatorskie.

 

FOTOGALERIA

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama