g1


Kalendarz wydarzeń
Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Widok roku Widok miesiąca Widok tygodnia Zobacz dzisiejsze Szukaj Wskaż miesiąc
WYCIECZKI WAKACYJNE 2020 Drukuj
sobota, 04 lipiec 2020, 08:00 - 17:00 Przez  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wybrań : 425

PROGRAM WYCIECZEK 2020

WĘGRY - BUDAPESZT - 4-5.07.2020 r.

1 dzień

Wyjazd w godz. rannych, przyjazd do Budapesztu w godz. południowych. Częściowe zwiedzanie miasta (Parlament, Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów z pomnikiem Tysiąclecia i Zamek Vajdahudy), około godz. 18.00 obiadokolacja, w godz. wieczornych rejs statkiem po Dunaju i przejazd do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Budapesztu, Wzgórze Zamkowe (Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Brama Wiedeńska, Pałac Królewski), wyjazd na Wzgórze Gelerta (panorama miasta), możliwość zakupienia pamiątek i zrobienia zakupów w markecie.

Koszt: 190 zł + 75 euro (od osoby)

Cena zawiera: transport autokarem, usługa przewodnika, nocleg w hotelu, wyżywienie (obiadokolacja i śniadanie), rejs statkiem po Dunaju, ubezpieczenie NNW i KL + TFG 10 zł/osoba

Waluta na Węgrzech - Forinty

KOŁOBRZEG - 5-12.07.2020 r.

Wypoczynek nad morzem w Kołobrzegu - duża piaszczysta, nasłoneczniona plaża na Wybrzeżu Bałtyckim.

5.07.2020 r. - godz. 6.00 wyjazd do Kołobrzgu z ustalonego miejsca.

Przyjazd do Kołobrzegu w godz. popołudniowych, zakwaterowanie, własna dyspozycja czasem wolnym, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

12.07.2020 r. - śniadanie, odpoczynek, wyjazd w drogę powrotną, powrót w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie - pensjonat Magda w Kołobrzegu w odległości 300 m od morza. Obiekt ogrodzony, stołówka w budynku obok.

Pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV, wyposażone w lodówkę, naczynia, czajnik oraz sprzęt plażowy. Do dyspozycji aneks kuchenny oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Koszt: 1090 zł (od osoby) zniżki dla dzieci

Cena zawiera: przejazd autokarem turystycznym z klimatyzacją, opłaty drogowe, zakwaterowanie, wyżywienie (7 śniadań i 7 obiadokolacji), ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna.

LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, FINLANDIA - 1-8.08.2020 r.

(Troki - Wilno - Ryga - Tallin - Helsinki - Kowno)

1 dzień (1.08.2020 r.)

Wyjazd ok. godz. 22.00 z wyznaczonego miejsca.

2 dzień (2.08.2020 r.)

Przyjazd do Kowna rano, zwiedzanie starego miasta z przewonikiem, wyjazd w stronę Rygi przez Górę Krzyży przez Rundale lub Jelgawę (Mitawa), przyjazd do hotelu "Do Do", obiadokolacja, nocleg.

3 dzień (3.08.2020 r.)

Po śniadaniu wyjazd do Tallina (300 km, 5 godz. jazdy) zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem lokalnym, przyjazd do hotelu (Dzingiel), obiadokolacja, nocleg.

4 dzień (4.08.2020 r.)

Wczesnym rankiem (śniadanie będzie w postaci suchego prowiantu), przejazd do portu, rejs promem do Helsinek - zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Późnym wieczorem powrót promem do Tallina. Nocleg w tym samym hotelu w Tallinie.

5 dzień (5.08.2020 r.)

Śniadanie, przejazd do Rygi, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Wyjazd do Wilna, po drodze obiadokolacja, przyjazd na nocleg.

6 dzień (6.08.2020 r.)

Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Kościół Św. Piotra i Pawła, stare miasto: Ostra Brama, Cerkiew Św. Ducha, Brama Bazyliańska, "Cela Konrada", Plac Ratuszowy. Czas wolny. Dalsze zwiedzanie: byłe rynki starego miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień (7.08.2020 r.)

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Wilna - cmentarz na Rossie. Wyjazd do Trok, zwiedzanie z przewodnikiem. W godz. popołudniowych powrót do kraju.

8 dzień (8.08.2020 r.)

Powrót na miejsce wyjazdu w godzinach wczesno rannych.

Koszt dla grupy 40 osób: 550 zł + 270 euro (od osoby)

Cena zawiera: zakwaterowanie, śniadania, obiadokolacje wg programu, ubezpieczenie na czas wyjazdu, usługa przewodnika, przejazd autokarem klimatyzowanym, opłaty autostrad i parkingów.

WYMAGANY: Ważny paszpiort lub dowód osobisty.

PRAGA - 15-16.08.2020 r.

1 dzień

Wyjazd z wyznaczonego miejsca o godz. 5.00 - przejazd do Pragi. Zwiedzanie Pragi rozpocczniemy od Placu Wacława, przejdziemy do Franciszkańskiej Zachrady, następnie Kościół Matki Bożej Śnieżnej z największym w Pradze ołtarzem sięgającym 33 m wysokości, następnie Karolinum najstarsza część Uniwersytetu Karola, skąd udamy sie na Rynek Starego Miasta jedną z najbardziej reprezentacyjnych części Pragi. Kolejnym punktem będzie miasto Żydowskie JOSEFOV z synagogami oraz najdroższą dzielnicą Pragi, skąd około godziny 17.00 - 18.00 udamy sie w rejsstatkiem po Wełtawie (rejs 2-godzinny z obiadem w postaci szwedzkiego bufetu), przejazd do hotelu.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zaczniemy ten dzień od zwiedzania kompleksu na Strahowie, Wzgórze Hradczańskie, uroczysta Zmiana Warty, następnie Zamek Praski i Katedra św. Wita (wewnątrz), Sala Władysławowska (wewnątrz), Bazylika św. Jerzego (wewnątrz), Złota Uliczka. Następnie dzielnica Mała Strana, tam ogrody generała Walsteina, najpiękniejsze ogrody w całej Pradze, następnie zwiedzanie Mostu Karola, Stare Miasto, podejdziemy pod Havelskie targi, gdzie będzie czas wolny - możliwość zakupienia różnego rodzaju pamiątek (największy wybór w Pradze). Następnie ok. 14.00 odjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót ok. 22.00.

Koszt: 370 zł + 600 ck (od osoby)

Cena zawiera: przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, rejs statkiem, obsługę przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL.

CHORWACJA Bośnia i Hercegowina
22-29.08.2020 r. oraz 12-19.09.2020 r.

1 dzień

Wyjazd z wyznaczonego miejsca ok. 14.00. Trasa przez Słowację, Węgry (przejazd przez centrum, wyjazd na Górę Gelerta: "Budapeszta nocą") i dalej do Chorwacji.

2 dzień

Przyjazd do Omisu. Rejs łodziami Cetynią w kaniony górskie. Czas wolny, plażowanie i kąpiel. W godzinach popołudniowych przejazd do Vionicy, zakwaterowanie, obiadokolacja.

3 dzień

Śniadanie, przejazd do Gradaca. Rejs statkiem na wyspę Hvar do Sucuraju, zwiedzanie, plażowanie i kąpiele. W drodze powrotnej Fish Picnic na statku. Powrót do Vionicy - obiadokolacja.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most i Stare Miasto. Przejazd nad Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy, obiadokolacja.

5 dzień

Śniadanie. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Przejazd do Slano. Plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

6 dzień

Śniadanie. Przejazd do Madziugorie, wejście na Górę Objawień. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

7 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Rejs statkiem do Trogiru. Zwiedzanie Starego Miasta. Plażowanie, kąpiel. Zakupy. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

8 dzień

Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13.00.

Koszt: 490 zł + 195 euro (od osoby)

Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL na czas wyjazdu, przejazd autokarem klimatyzowanym, śniadania, obiadokolacje, pilot na całej trasie, przewodnicy miejscy, opłaty autostrad i parkingów.

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.

UWAGA !!!

W koszt wycieczki nie są wliczone: rej łodziami Cetynią (5 euro od osoby), bilet wstępu na basen (ok. 4 euro od osoby).

Zapisy w biurze CKiP w Brzeźnicy
tel. 33 8792-093

lub u organizatora
tel. 512 752 517

Wróć

JEvents v1.4.3 RC2   Copyright © 2006-2008

Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj158
Miesięcznie2537
Wszystkie1008581
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama