g1Piknik Karpiowy Łączany Wianki 2018 max1W niedzielę 24 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Karpiowy w Łączanach – Wianki 2018. Projekt zrealizowany został w ramach operacji po nazwą: Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektak Kopciuszek Grupy teatralnej z CKiP max1Grupa teatralna "Orzeły" działająca w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod opieką Katarzyny Szybisty zaprosiła grupy przedszkolne i uczniów Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy na premierę spektaklu "Kopciuszek", która odbyła się 20 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej CKiP.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Ustroń Wisła max1We wtorek 19 czerwca 2018 r. Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze zorganizowało wyjazd do Ustronia i Wisły. Na zaplanowanej trasie znalazł się wyjazd kolejką linową na Czantorie (995 m n.p.m.), która jest najpopularniejszym szczytem Beskidu Śląskiego.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wernisaż wystawy SOWY max1Późnym popołudniem w sobotę 16 czerwca 2018 r. odbył się Wernisaż Wystawy "SOWY". Prace podopiecznych Pracowni Twórczej "BĘ202" wystawione były na płocie przy stawach w Bęczynie. Organizatorami wystawy byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Studio Filmowe "Jawor" oraz Pracownia Twórcza "BĘ202".

Więcej…

 

Piknik Rodzinny w Brzeźnicy max1 copyW niedzielne popołudnie 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze w Brzeźnicy odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dni Spółdzielczości Bankowej. Organizatorami tego wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy, a partnerami: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Czerwcowe spotkanie seniorów w Zatorze max1Wyjątkowo we wtorek 5 czerwca 2018 r. miało miejsce czerwcowe spotkanie seniorów, podczas którego wyruszyliśmy na wycieczkę do Zatora.
Pierwszym odwiedzonym miejscem było Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej, w której umieszczone są zbiory regionalne:

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj196
Wszystkie929171
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama