g1Rajd Nordic Walking 2017 max1W piątkowe popołudnie 30 czerwca 2017 r. grupka osób, które lubią aktywnie wypoczywać wzięła udział w Rajdzie Nordic Walking zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Rajd rozpoczął wyjściem z Rynku w Brzeźnicy. Następnie piechurzy dotarli do Domu Polsko-Słowackiego w Bachorowicach, skąd kierowali się na Trawną Górę. Pogoda dopisała, a i kondycji nie zabrakło.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa Jan Paweł II i Rodzina max1Na Rynku w Brzeźnicy w dniach od 1 do 30 czerwca 2017 r. można było oglądać wystawę "Jan Paweł II i Rodzina". Wystawa prezentowana była dzięki uprzejmości Instytutu Dialodu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Wydawnictwa „Biały Kruk”. Ekspozycja przedstawiała spotkania Jana Pawła II z młodymi ludźmi, z całymi rodzinami oraz lokalnymi środowiskami.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Ogrody w Goczałkowicach max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem wycieczki do Ogrodów w Goczałkowicach-Zdroju w województwie śląskim, która odbyła się 27 czerwca 2017 r. Ogrody o nazwie "Kapias" przyciągają wszystkich, którzy doceniają piękno różnorodnych roślin. Grupa wycieczkowiczów z Brzeźnicy i Zatora była zachwycona zwiedzanym obiektem.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa Geneza Flisactwa i Galary w Izbie Regionalnej max1W dniach od 29 kwietnia do 23 czerwca 2017 r. można było obejrzeć wystawę "Geneza Flisactwa i Galary", która prezentowana była w Izbie Regionalnej Doliny Karpia w Brzeźnicy. Wystawa powstała w ramach projektu "Polsko-Słowacki rok obrzędów i zwyczajów w cyklu wydarzeń kulturalno-turystycznych".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Piknik Flisacki Łączany 2017 max1W upalną niedzielę 25 czerwca 2017 r. na przystani kajakowej w Łączanach odbył się Piknik Flisacki. Było to kolejne wydarzenie w zakresie Kultywowania Tradycji Wiślanego Flisactwa. Impreza została zorganizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Międzyszkolny Klub Kajakowy w Łączanach w ramach projektu "Polsko-Słowacki rok obrzędów i zwyczajów w cyklu wydarzeń kulturalno-turystycznych".

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

www.powiatlive.pl

Więcej…

 

Wernisaż wystawy ARTRABATA max1W piątek 23 czerwca 2017 r. o godzinie 18.00 w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy miało miejsce otwarcie wystawy „ARTRABATA czyli Botanika i Sztuka”. Prace wykonali młodzi artyści z Pracowni Twórczej BĘ202 pod okiem Anny Kowal. Jest to ich spojrzenie na otaczającą przyrodę zmieniającą się wraz z porami roku.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj128
Wszystkie880555
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama