g1XII edycja ognisty ratownik max1W sobotę 10 marca 2018 r. w Krynicy odbyła się Gala Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Kilkunastu osobom z Małopolski wręczono medale Ministra Zdrowia Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Koncert The Threex max1Późnym, niedzielnym popołudniem 11 marca 2018 r. na scenie w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystąpiło Trio muzyczno-komediowe The ThreeX. W skład zespołu, który działa nieprzerwanie od 15 lat, wchodzą muzycy pochodzący z Bielska-Białej: Krzysztof Kokoszewski, Jacek Obstarczyk, Jacek Stolarczyk - absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Festiwal Kultury Harcerskiej 2018 max110 marca 2018 r. odbył się w Brzeźnicy, po raz pierwszy w historii, XX Jubileuszowy Festiwal Kultury Harcerskiej pod hasłem "Harc Scout Musical" zorganizowany przez Hufiec Ziemi Wadowickiej i 51 WPDH "Wędrownicy". Partnerem było Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, które pomogło przygotować całą imprezę w sali widowiskowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Czego nie widać teatr bagatela max1Kilkunastoosobowa grupa miłośników sztuki teatralnej w środę 7 marca 2018 r. wyjechała wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy do Teatru Bagatela w Krakowie, aby obejrzeć sztukę Michaela Frayna "Czego nie widać" w reżyserii Macieja Wojtyszki. Widzowie oglądnęli spektakl uznany za klasykę gatunku, farsę nad fasami i najzabawniejszą komedię, jaka kiedykolwiek powstała. Sztuka Frayna pokazała wszystko, co zwykły zjadacz chleba chciałby wiedzieć o teatrze.

Więcej…

 

Filharmonia Baśń o Śnieżynce max1Po zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej rozpoczęliśmy kontynuację Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską. W poniedziałek 5 marca 2018 r. uczniowie Zespołuy Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wraz ze swoimi opiekunami obejrzeli i wysłuchali "Baśni o Śnieżynce".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Projekcja filmu Ucieczka z piekła max1W piątek 2 marca 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się projekcja filmu dokumentalnego o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. W pierwszej prezentacji wzięli udział uczniowie klas VII szkoły podstawowej oraz młodzież z gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj148
Wszystkie916931
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama