g1warsztaty dekupażu maxi1W środę 21 kwietnia 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty plastyczne z dekupażu. Jest to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Przyklejony wzór ma wyglądać jak namalowany. Uczestnicy warsztatów starali się wykorzystywać wskazówki przekazywane przez instruktorki z Ośrodka Kultury w Zatorze - panie: Justynę Paluchowską i Karolinę Rospond, które prowadziły warsztaty.

FOTOGALERIA 

.
 

maxi1_30.jpg Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac dzieci i młodzieży szkolnej w ramach VII przeglądu ozdób wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej". Ozdoby świąteczne można oglądać w holu Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00.

 FOTOGALERIA

Lista nagordzonych osób:

.

Więcej…

 

spotkanie_senior__w_min1.jpg

W dniu 7 kwietnia 2010 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora. Szczególnymi gośćmi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach: aspirant Małgorzata Hombesz i mł. aspirant Zbigniew Przybek. To właśnie ta sympatyczna para policjantów uświadamiała naszych seniorów o grożących Im niebezpieczeństwach związanych z tzw. drobną przestępczością.
 

FOTOGALERIA

.

Więcej…

 

maxi1_16.JPG W piątek 26 marca 2010 r. mieszkańcy Brzeźnicy mieli okazję oglądnąć w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy  Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu Mieszkańców z Gminy Divina na Słowacji. Organizatorami tego spektaklu w ramach projektu "Pejzaże polsko-słowackiej kultury w Brzeźnicy" byli: Gmina Brzeźnica, Gmina Divina. Biblioteka Publiczna w Brzeźnicy i Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej na stronie projektu www.divina.brzeznica.pl

.
 

Przegląd Zespołów Artystycznych maxi1Wadowickie Centrum Kultury po raz jedenasty zorganizowało Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych. W pierwszym dniu tanecznych zmagań w powiecie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy reprezentowały cztery zespoły: Perełki, Devil Girls, Dance Step i Shock Dance. Wszystkie te formacje taneczne przygotowała  p. Joanna Szewczyk -instruktorka tańca w CKiP w Brzeźnicy .

FOTOGALERIA

 

.
 

maxi1_32.jpgW niedzielę 21 marca 2010 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne "Tradycja Stołu Wielkanocnego". Organizatorami tegoż spotkania byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie KGW "Nowoczesna Gospodyni" i Centrum Kultury w Brzeźnicy.

 

FOTOGALERIA

Czytaj więcej na stronie Urzędu Gminy

.
 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj149
Wszystkie936512
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama