KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW
podczas
XXII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
w CKiP w Brzeźnicy 26.02.2023 r.
Rozpoczęcie o godz. 12.00
Kat. I Przedszkole + kl. „0”
- Agata Warzecha kl. „0” „Witajcie w naszej bajce”
- Kinga Ciernia 3 „Kocham Cię, Ti amo, Je t’aime”
- Marcelina Nowak „W tęczowej bajce”
- Liliana Gawęda „Babcia jak wróżka”
- Hubert Domagała kl. „0” „Na wyspach Bergamutach”
- Aleksandra Kaput 4 lata „Hej na Krakowskim Rynku”
- Hanna Malec 5 lat „Kocham Cię Mamo”
- Laura Jaskuła „Na drugi brzeg”
- Zofia Szymeczko 5 lat „Zostań dziś mają przyjaciółką”
- Gabriela Załusińska 6 lat „Na Wyspach Bergamutach”
- Nina Faber 6 lat „Dłonie”
- Maja Jeleń 6 lat „Co powie tata”
- Alicja Wróblewska 6 lat „Piosenka dla Babci i Dziadka”
- Amelia Kornaś kl. „0” „Co powie tata”
- Małgosia Rejnowicz „Miłość rośnie wokół nas”
- Zespół muzyczny „PSZCZÓŁKI” „Ufoludki”
Rozpoczęcie ok. godz. 13.00
Kat. II SP kl. I-III
- Zuzanna Czerny kl. II „Kolorowy wiatr”
- Natalia Domaradzka kl. III „Damą być”
- Urszula Kowal kl. III „Nie jest za późno”
- Milena Skrzyńska kl. III „Kaktus”
- Kornelia Nowak „Skład słonia w porcelanie”
- Wiktoria Kornaś kl. III „Ukulele”
- Daria Maślona kl. III „Pół kroku stąd”
- Amelia Pytel „Kolorowe dzieci”
- Wiktoria Kilarska kl. III „Rudy rydz”
- Olga Suder kl. II „Serduszko puka w rytmie cza cza”
- Karol Grabysa „Był raz pewien Pan”
- Franciszek Bieniek kl. III „Hipcio Łakomczuszek”
- Zofia Chmielarska kl. I „Niewidzialna plastelina”
- Emilia Pałka kl. I „Czarny kot”
- Zofia Wilisowska kl. III „Nowe dni”
- Alicja Kulawik „Hipopotam u dentysty”
- Martyna Łuczak kl. II „Nowe dni”
- Helena Fluda kl. I „Drewnianych lalek”
- Iga Pająk kl. III "Eldorado"
- Aleksandra Warzecha kl. II i Alicja Warzecha kl. III „Kolorowe dzieci”
- Aleksandra Pytel 5 lat i Amelia Pytel 9 lat „Duch i Pan Bałagan”
- Luiza Batko kl. II i Magdalena Kozik kl. II „Marzeniami zmieniasz świat”
- Zespół z SP Paszkówka i SP Sosnowice „Czy wojna jest dla dziewczyn?”
- Zespół Mini Mini Tanto „Witajcie w naszej bajce”
- Zespół KARMEL „I feel good”
Po zakończeniu występów rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w kategorii I i II
Rozpoczęcie ok. godz. 15.00
Kat. III SP kl. IV-VI
- Amelia Berniak kl. VI „Prawie udało się”
- Martyna Nawieśniak kl. IV „Anioły”
- Nadia Świergosz kl. VI „All Eyes on Me”
- Klaudia Gwiżdż kl. IV „Nic dwa razy”
- Maria Łuczkiewicz kl. VI „Kolorowy wiatr”
- Julia Meus kl. IV „Ciche szepty”
- Aleksandra Żydek kl. IV „Smutno mi Boże”
- Nikola Ciernia kl. V „Mamo, Tyś płakała”
- Martyna Żmuda kl. VI „Mruczy winyl”
- Magdalena Kunicka kl. IV „Nie zatrzymasz mnie”
- Kacper Ewiak kl. IV „Po co babcię denerwować”
- Julia Rynduch kl. VI „Udało prawie się”
- Kamila Trojanowska kl. V „Disco Robaczki: to wszystko wina boogie”
- Maria Wnęk „Jaki piękny świat”
- Jan Balonek kl. VI „Cisza i słowa”
- Melania Boba kl. IV „Wierna, odważna i prawa”
- Hanna Bałys kl. VI „Adrenalina”
- Franciszek Machowski kl.IV „Zakazany owoc”
- Lena Wadowska kl. V „Diamonds”
- Antonina Barzycka kl. IV „Piosenka na zły czas”
- Natalia Misiura kl. V „Drogi proste”
- Lena Piętoń kl. VI „Radość najpiękniejszych lat”
- Maria Magdalena Łuczkiewicz kl. V „Piosenka na zły czas”
- Justyna Wieczorek kl. IV „Żyj do przodu”
- Oliwia Widłak kl. VI „Eldorado”
- Maja Brózda kl. VI „O mnie się nie martw”
- Lena Gwóźdź „Mruczy winyl”
- Mateusz Antonik „Straszydło”
- Aleksandra Skrzypek kl.IV „Po raz pierwszy widzę blask”
- Laura Słabosz kl. IV „Parostatek”
Kat. IV SP kl. VII-VIII
- Nina Kajfasz kl. VII „Nic dwa razy”
- Emilia Knapik „Dobranoc panowie”
- Mateusz Pierożek kl. VIII „Kołysanka dla Okruszka”
- Lena Dziewiecień kl. VIII „Kto tak ładnie kradnie”
- Julia Dąbrowska kl. VIII „Aniołom szepnij to”
- Wiktoria Konieczna kl. VIII „Dobranoc panowie”
- Anna Antonik „Za mała za duża”
- Natalia Lemantowicz „Ja mam szczęście/O deszczu, jesieni i….
Kat. V szkoły ponadpodstawowe
- Patrycja Sinicka kl. II „Wszystko może się stać”
- Jagoda Konikówka kl. III „Aniołom szepnij to”
- Gabriela Wawro kl. II „Co się śni niewidomym”
- Natalia Noga kl. II „Kocham cię, życie”
- Zuzanna Lemantowicz „Nie wie nikt”
- Daria Nowak kl. I „Mówiłam żartem”
- Agata Trela kl. I „Orszaki Dworaki”
Kat. VI ZESPOŁY
- Zespół TOMI VOICE kl. IV-VI „O mnie się nie martw”
- Chór kl. IV-VII „Nauczmy się żyć obok siebie”
- Zespół MINI TANTO kl. VII-VIII „Dni, których jeszcze nie znamy”
- Zespół TANTO szkoły ponadpodst. „Co mi Panie dasz”
Po zakończeniu występów rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w kategorii III, IV, V i VI